Vítejte na stránkách SPA HOTELU THERMAL**** v Karlových Varech!
Karlovy Vary, největší lázeňské město v České republice, jsou známé po celém světě jedinečnými horkými minerálními prameny, jejichž význam se ani v době velkého medicínského pokroku nezměnil.

Hotel nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Pokoje s balkóny skýtají nádherný výhled na lázeňskou část města. Pokoje s francouzskými balkony nabízejí jedinečný pohled do parku. Moderní čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny.

Hotelový komplex disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách. Celková kapacita přesahuje 2 000 konferenčních míst. Největší měrou se na ní podílí Velký sál s 1 148 místy. 1 000 míst je rozloženo mezi další dva sály a menší salonky, všechny s variabilním uspořádáním. Centrum je tak vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí – od menších akcí komorního typu až po velké mezinárodní konference.

Snídaně, obědy a večeře servírujeme v hotelové restauraci formou výběru z bufetových stolů. Část restaurace prochází do prostorné terasy s výhledem do centra Karlových Varů. Vedle hotelové recepce je k dispozici lobby bar "FILM CAFÉ" s nabídkou teplých a studených nápojů a lehkého občerstvení.

Certifikát Hotelstars union

CERTIFIKÁT AHRČR

Moderní BALNEO WELLNESS CENTRUM hostům nabízí vnitřní bazén, vířivou vanu Whirlpool, kardio zónu, Kneippův chodník, suchou finskou saunu, parní saunu a infrasaunu. Lázeňská léčba je zaměřena na onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruch látkové výměny a onemocnění pohybového aparátu. V nabídce je vodoléčba, elektroléčba, masáže, pohybová terapie a další procedury.

Za významný příspěvek k rozšíření lázeňské léčebně rehabilitační péče byla hotelu udělena cena Sdružením léčebných lázní v Karlových Varech za rok 2012.

Lázně s více než 600 letou tradicí Vás nadchnou krásnou polohou v údolí řeky Teplé i nezapomenutelnou atmosférou.