Hotel

O hotelu

Perla brutalismu a nespočet služeb a zážitků na jednom místě

Červený koberec pokládáme pouze jednou ročně, to ale nemění nic na tom, že se u nás budete cítit jako hvězda, kdykoli k nám zavítáte.

Hotel Thermal nabízí desítky služeb pod jednou střechou. V unikátním brutalistním komplexu najdete wellness centrum, lázně, restaurace, bary, bazén i konferenční prostory. Hotel má kapacitu 273 pokojů a suite. Každoročně hostí hvězdy stříbrného plátna a projekce Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. I když k nám zavítáte jen jednou, pamatovat si to budete už napořád.

Příroda & aktivity

Jsou chvíle, které zažijete jen v Karlových Varech

Nezáleží na tom, jaké je zrovna roční období. V Karlových Varech je stále co objevovat. Lázeňské město a jeho okolí nabízí bohaté vyžití pro všechny generace. Pouze jeden pobyt v Thermalu nebude stačit k tomu, abyste poznali všechny jeho krásy. I proto se k nám hosté často vracejí. Prohlédněte si město, které je od července 2021 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO spolu s dalšími 10 významnými lázeňskými evropskými městy jako Great Spa Towns of Europe.

Tipy na výlety

Doplňkové služby

Pro hosty vždy něco navíc

I na cestách si budete připadat jako doma. Díky doplňkovým službám vyřešíte každý detail svého pobytu pohodlně z hotelu. Můžete se dát ostříhat, zajít si na masáž nebo na kosmetické ošetření. Postaráme se o to, abyste měli na každý den čistou a vyžehlenou košili. Večer si můžete užít u rulety nebo v karaoke baru.

Pomůžeme vám s plánováním výletů do okolí a sjednáme zapůjčení kola, elektrokola nebo auta. Desítky služeb pod jednou střechou na vás čekají v Thermalu.

Historie

Historie psaná
od roku 1977

Festivalový palác, který vynikne i ve světovém měřítku. Takové bylo zadání na výstavbu hotelového komplexu Thermal. Ze soutěže projektů byl vybrán nadčasový návrh architektů Machoninových kombinující prvky nového brutalismu a mezinárodního stylu. Architekti osobně dohlédli na každý detail a komplex spojující festivalové centrum, mezinárodní hotel a termální koupaliště byl v letech 1968–1977 realizován.

Stavba se stala dominantou Karlových Varů a představuje výjimečné dílo, jež stojí za pozornost. Nahlédněte do jeho historie.

wave

KVIFF

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Jen 51 let po vynálezu kinematografu bratry Lumièry se v Československu poprvé konal jeden z nejstarších soutěžních filmových festivalů na světě. Po boku renomovaných festivalů, jako jsou Cannes, Berlinale a Benátky, se řadí do kategorie A, což je nejprestižnější označení, jakého může filmová přehlídka dosáhnout.

Hotel Thermal je neodmyslitelně spjat s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary od svého otevření v roce 1977 a po celou dobu plní roli centra festivalového dění. Po jeho červeném koberci se prošly takové hvězdy jako Leonardo DiCaprio, John Malkovich, Helen Mirren, Richard Gere nebo Scarlett Johansson. Hvězdnou atmosféru můžete každoročně zažít i vy.

Speciální nabídky

Speciální nabídky

Thermal & Vary & Wellness

Thermal & Vary & Wellness

Zlepšete svou fyzickou i psychickou kondici. Díky pohybu a regeneraci se můžete cítit opět fit. Pětidenní pobyt zahrnuje masáže, koupel, volný vstup do wellness a ubytování s polopenzí.

od 2 550 Kč osoba / noc

Beauty days

Beauty days

Hýčkejte celé své tělo. Zaslouží si to. Náš beauty pobyt je plný příjemných wellness procedur. Užijete si koupele, masáž, zábaly či lymfodrenáž. Relaxovat můžete i ve vnitřním bazénu nebo si dát do těla v hotelovém fitness, kam máte neomezený přístup.

od 2 770 Kč osoba / noc

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt

Vyberte si pro svůj víkendový pobyt Karlovy Vary a ubytujte se v hotelu Thermal. Relaxujte v hotelovém wellness, do kterého máte neomezený přístup, anebo objevujte kouzlo lázeňských promenád. Svoje tělo můžete prohřát ve venkovním bazénu či při návštěvě saunového světa Saunia Thermal Resort. Nabídka platí i v týdnu.

od 2 424 Kč osoba / noc

Fit & Slim

Fit & Slim

Zhubněte jednou provždy. S podporou našeho zdravotnického týmu s nadváhou či obezitou zatočíte snáz. Program je nabitý péčí, která nastartuje spalování tuků, pohybovými aktivitami, nechybí pitná kúra a nutričně vyvážené jídlo.

od 3 750 Kč osoba / noc

Jednorázový vstup do venkovního bazénu včetně saunového světa na 2 hodiny za každou noc pobytu.
Vybírejte z nabídky našich pobytů

Speciální nabídky - SPA HOTEL THERMAL ****, Karlovy Vary

více informací