Restaurace & bary

Restaurace

Hotelová restaurace

Hledáte restauraci v Karlových Varech? Dali byste si raději něco z mezinárodní, nebo české kuchyně? Nemusíte se rozhodnout hned. Naše bufetové menu nabízí každý den obojí. Ráno vás mile překvapí bohatý výběr při snídani. Na oběd a k večeři si pochutnáte na poctivém řízku anebo italských těstovinách se svěžím salátem.

Restauraci najdete v −1. patře vedle přilehlé letní terasy. Otevřena je pro všechny milovníky dobrého jídla, nejen pro ubytované.

 • Cena za bufetové menu/osobu:
 • snídaně 350 Kč
 • obědy 510 Kč
 • večeře 510 Kč
 • Otevírací doba:
 • snídaně 7:30–10:00
 • obědy 12:00–14:00
 • večeře Ne - Čt 18:00–20:00
 • Pá - So 18:00 - 21:00
wave

Venkovní terasa

Venkovní terasa

Odolat osvěžení na venkovní terase s výhledem na meandr říčky Teplá, náplavku hotelu Thermal a Dvořákovy sady nelze snadno, když kolem voní maso nebo zelenina z rozpáleného grilu. Objednejte si dobře vychlazený Pilsner Urquell, limonádu, kávu či sklenku výborného moravského vína. Nezapomeňte nápoj doprovodit dortem nebo zákuskem od našich cukrářů.

Večer v sezóně venkovní terasa ožívá hudbou a vy si můžete ověřit, zdali jste nezapomněli taneční kroky k vaší oblíbené skladbě.

 • Otevírací doba:
 • v sezóně denně během snídaní a od 12:00 do večera. Záleží jen na počasí.

Film CAFÉ

Lobby bar Film Café

Je čas na odpolední šálek kávy? Rychlou schůzku s kolegy nebo jen krátký oddech po cestě do Karlových Varů? Stylový Lobby bar s interiérem odkazujícím na hvězdy filmového plátna najdete u recepce. Těžko říct, zdali vás okouzlí více výhled na město, ochotná obsluha či bohatá nabídka občerstvení.

Zakousněte se do burgeru nebo křupavé obložené bagetky, pochutnejte si na zákuscích od našich cukrářů anebo si objednejte něco ostřejšího. Vyzkoušeli jste již tradiční karlovarský „třináctý pramen“?

 • Otevírací doba:
 • Ne - Čt 11:00 - 22:00
  Pá - So 11:00 - 23:00

Speciální nabídky

Speciální nabídky

Ubytování se snídaní

Ubytování se snídaní

Ubytování v komfortních pokojích v centru města s krásným výhledem.

od 1 456 Kč osoba / noc

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt

Vyberte si pro svůj víkendový pobyt Karlovy Vary a ubytujte se v hotelu Thermal. Relaxujte v hotelovém wellness, do kterého máte neomezený přístup, anebo objevujte kouzlo lázeňských promenád. Svoje tělo můžete prohřát ve venkovním bazénu či při návštěvě saunového světa Saunia Thermal Resort. Nabídka platí i v týdnu.

od 2 150 Kč osoba / noc

Superior pokoje

Superior pokoje

Máte rádi prostor a panoramatické výhledy? Moderní, čerstvě zrekonstruované pokoje Superior nabízí obojí.

od 1 890 Kč osoba / noc

Adventní čas v Karlových Varech

Adventní čas v Karlových Varech

Užijte si tentokrát předvánoční čas jinak! Přijeďte si dopřát odpočinek do hotelu, který se nachází v srdci rozsvícených Karlových Varů. Zahřát se můžete nejen svařákem, ale i v saunovém světě Saunia Thermal Resort. Atmosféra hotelu je v tomto čase skutečně okouzlující a sváteční.

Jednorázový vstup do venkovního bazénu včetně saunového světa na 3 hodiny za každou noc pobytu.
Vybírejte z nabídky našich pobytů

Speciální nabídky - SPA HOTEL THERMAL ****, Karlovy Vary

více informací

Modernizace hotelu Thermal

Dovolujeme si Vás informovat, že v současnosti probíhají stavební úpravy na části recepce a technického zázemí hotelové věže. Omlouváme se za částečné omezení při realizaci prací, které jsou nutné k zajištění maximální bezpečnosti hotelového provozu a výrazně zvýší komfort služeb při Vašem pobytu.

více informací