Hotel Thermal zahajuje realizaci vzdělávacího projektu svých zaměstnanců formou série vzdělávacích aktivit, které mají povzbudit v zaměstnancích motivaci k dalšímu rozvoji. Cílem projektu je posílení profesionality zaměstnanců, jejich komunikačních schopností, odborných znalostí a dovedností a míří také k podpoře adaptace starších zaměstnanců na rychle se vyvíjející požadavky.
Projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu plus prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost plus.
Reg. č. projektu: CZ.03.01.03/00/23_047/0003770
Příjemce podpory: THERMAL-F, a.s.
Podpora z Evropského sociálního fondu plus dle právního aktu: 3 829 285,22 Kč
Cílový počet zapojených zaměstnanců: 120 (z toho 30 osob ve věku 55+)
Na horním parkovišti platí v termínu od 18. 6. od 6:00 zákaz parkování všech vozidel, zákaz se vztahuje i na držitele dlouhodobých parkovacích karet. Parkování bude možné opět od 16.7. Podzemní garáže jsou pro parkování uzavřeny od 2.7. do 13.7., parkování bude možné od 14.7. Děkujeme za pochopení
více informacíZ důvodu konání akce bude Saunia Thermal Resort dne 3.7. uzavřen už v 19:00. Poslední vstup bude možný do 18h. Děkujeme za pochopení.
více informacíSpeciální nabídky - SPA HOTEL THERMAL ****, Karlovy Vary
více informacíUžijte si neomezený vstup do Saunia Thermal Resort - plavání pod širým nebem, saunové rituály či termální koupele v bazénu s výhledem na město – kdykoliv, i po check-outu v rámci jednoho z našich čtyř pobytů: Hotel Thermal & Saunia, Beauty Days, Relax v Thermalu či Thermal & Vary & Wellness.
více informací