"Dovolte, abych Vám i všem zaměstnancům hotelu Thermal poděkoval za výtečnou spolupráci při organizaci 51. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Letošní ročník nám opět potvrdil, že hotel Thermal má nezastupitelnou úlohu jako centrum celého festivalu. Bez promítacích sálů, zázemí a ubytovacích kapacit Thermalu by nebylo možné jej uspořádat. Vedení i zaměstnancům hotelu Thermal se však stejně jako vloni dokázali s touto situací vyrovnat se vstřícným přistupem a ochotou, a to nejen v době samotného konání festivalu, ale i v týdnech jeho příprav. Oceňujeme, že spolupráce s celým hotelovým týmem je pod Vaším vedením bezchybná, velmi konstruktivní a otevřená."

Jiří Bartoška
Prezident MFF KV

„Zažili jsme báječný večer, ale také na velmi vstřícné a bezproblémové jednání, kterých zase tolik není.“

Centrum dobré vůle, Hana Růžičková

„Hotel Thermal byl místem, kde se konal 7. kongres českých a slovenských dermatologů a 8th EADV Spring Symposium. Jak účastníkům kongresu, tak zaměstnancům organizátora byl poskytnut perfektní servis. S potěšením konstatuji, že se velmi rádi budeme do Karlových Varů a hotelu Thermal vracet.“

Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA, prezident kongresu

„Jako karlovarák a člen dozorčí rady AZO, Vám chci poděkovat za nezvyklou ochotu Vašeho personálu při organizaci našeho zasedání. Všichni členové odjížděli s dobrým pocitem a s nadějí, že se do hotelu Thermal v Karlových Varech vrátí třeba i soukromě.“

Milan Čeladník, Asociace znalců a odhadců

„Srdečně Vás zdravím a ráda bych Vám a celému týmu hotelu Thermal touto cestou velice poděkovala za velmi milou a profesionální spolupráci na přípravě a realizace naší konference, která proběhla u vás v hotelu Thermal 4.- 6.11.2010. Klient byl s celou akcí velmi spokojen.“

Academia Medica Pragensis – AMEPRA, s.r.o., Kongres sociální psychologie

„Není mým zvykem psát děkovné dopisy, ale myslím, že tentokrát bych měl, protože se podařilo v krátkém čase realizovat akci, která byla náročná ve všech směrech. Její zvládnutí bylo možné pouze díky perfektní přípravě, na níž oba máte obrovský podíl. Velice si vážím profesionálů jako jste vy. Kéž by takových bylo víc.“

Alex B production, s.r.o., Celostátní konference SSG ČR a ČGPS ČLS JEP

"Dovolujeme si Vám touto cestou poděkovat za podporu naší akce: FISAF International European Fitness & HIP HOP UNITE Championships, která se konala od 24. do 28. května 2016 ve Vašem SPA HOTELU THERMAL.

Akce proběhla bez prolémů i díky skvělé spolupráci s vedením Vašeho hotelu i jednotlivými zaměstnanci. Všude se nám dostalo velmi vlídného přijetí a efektivní pomoci při řešení jakékoliv situace.

Těším se na budoucí spolupráci!"

Jana Havrdová
Prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz
Prezidentka mezinárodní federace FISAF International

 

"V červnu 2016 organizovala naše agentura lékařkou konferenci v hotelu Thermal pro cca 1200 a 50 vystavovatelů.
Do hotelu Thermal jsme se s touto akcí vraceli po 6 letech, na základě předchozích dobrých zkušeností.  Celkově jsme byli se službami a přístupem hotelu spokojeni.
Rádi se s touto akcí do K. Varů potažmo do hotelu Thermal někdy v budoucnu vrátíme." 

Kamila Crhová, G-AGENCY s.r.o.

"Dovolte, abychom Vám upřímně poděkovali za podporu, nadšení a zejména za spolupráci při organizaci tohoto závodu, který je také díky vám oceněn nejvyšší zlatou známkou kvality, jež uděluje Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF). Jste základní součástí naší běžecké rodiny a my jsme velmi rádi, že s vámi můžeme náš bežecký příběh sdílet!"

Carlo Capalbo
prezident organizačního výboru PIM

"Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za spolupráci při realizaci 49. Mezinárodního festivalu filmů s cestovatelskou tematikou Tourfilm. Festival se letos podařilo propojit s několika odbornými platformami agentury CzechTourism, například Fórem cestovního ruchu, vzdělávacími projekcemi pro školy či workshopy.

Věřím, že TourRegionFilm a Tourfilm 2016 pro Vás byl příjemným a společenským zážitkem a budu se těšit na naši další spolupráci na jubilejním 50. ročníku festivalu."

Monika Palatková
Ředitelka agentury CzechTourism

 

"Dovolte mi z celého srdce poděkovat za pomoc při uspořádání koncertu ve Velkém sále hotelu Thermal, který se konal dne 4.5.2017 a koncertu v Malém sále hotelu Thermal, který se koncal dne 25.5.2017. Slova díky patří jak Vám, tak i personálu hotelu Thermal, který nám byl napomocný při organizování akce.

Zejména se jedná o obchodní ředitelku, koordinátorku konferencí a členy ochranky hotelu, kteří se skvěle starali o hladký průběh večera, ochotně pomáhali s hosty a bezprostředně i s organízací programu.

Budeme se těšit na spolupráci i v budoucnosti."

Ing. M. Kisliuk
ředitel SIGALIT, s.r.o.