neměla by to být standardní akce do kalendáře? má datum! obsah na lander asi nevystačí!

Dořešit styl a konstrukce pro obyčejnou netypovou stránku + styleguide + klasika h1-h4, p, ul li apod????

Karlovarské kulturní léto 2021 – Thermal STAGE

Užít si teplé letní večery s přáteli a dobrou hudbou, provést po tanečním parketě svou partnerku nebo se od srdce zasmát u stand up comedy vystoupení můžete na Thermal STAGE na Náplavce u hotelu Thermal. Karlovarské kulturní léto potěší pestrým programem všechny generace.

Od června do srpna se můžete těšit na koncerty hvězd tuzemské scény, jako jsou Tata Bojs, Ewa Farna, Ben Cristovao, Rytmus, Hana Zagorová, Pokáč, Ondřej Brzobohatý, JELEN a další. V letošním roce rozšířené o víkendové after party s DJ’s v Thermal vinárně. Každou středu vás rozesměje výstup stand up komiků. Tóny klasické taneční hudby během čtvrtečních a nedělních večerů zalichotí uchu a vyzvou k tanci na terase hotelu Thermal nejen hosty dříve narozené.

Prázdniny na Thermal STAGE

Prázdninový program u hotelu Thermal bude patřit zábavě, ale i dobrému jídlu a pití. Kromě vychlazeného piva Pilsner Urquell, široké nabídky nealkoholických nápojů nebo moravských vín můžete ochutnat ve Varech oblíbený „třináctý pramen“ nebo lahodné koktejly z Coctail baru.

Hosté hotelu Thermal mohou program na Thermal STAGE pozorovat z letní terasy a vychutnat si nejenom kvalitní hudbu, ale i speciality našeho šéfkuchaře. Koncerty z pohodlí terasy mohou sledovat bezplatně.

Běžné vstupné na páteční a sobotní koncerty se pohybuje od 150-250 Kč. Doprovodný program Karlovarského kulturního léta je zdarma.

Program Karlovarského kulturního léta na Thermal STAGE (Přidat program jako grafiku) ???? viz dokument od PH

Nový Thermal se otevírá

Atmosféru letních dní vám zpříjemní i nově otevřený venkovní bazén pro veřejnost v hotelu Thermal. Můžete si dopřát lázeň v termální vodě, relax na terase s výhledem na lázeňskou zónu nebo si dát do těla v plavecké dráze. Děti se zabaví v brouzdališti. Nezapomenutelný pohled na město se vám naskytne u večeře v nové restauraci varyo, která se nachází nad Thermal bazénem. Nově zrekonstruovaný hotel Thermal se opět otevírá hostům. Nebojte se vstoupit a užít si luxusní karlovarské léto s Thermalem.

(Dodat odkaz na speciální nabídky atd.)

One-time 2-hour free entry to the outdoor pool including sauna world for each night of your stay.
Choose from our offer of stays

Special offers - SPA HOTEL THERMAL ****, Karlovy Vary

more information