Voucher v libovolné hodnotě od 1000 Kč

Voucher v libovolné hodnotě od 1000 Kč

Darujte voucher do hotelu Thermal. Můžete jej využít na pobyt, procedury nebo třeba návštěvu lobby baru Film café. Požadavek na voucher s doručením do Vánoc zašlete nejpozději do 22.12. do 13:00. Stačí jej objednat, uhradit a následně vám jej zašleme e-mailem.

Darujte tento zážitek Objednat voucher

Co vás čeká?

Voucher s doručením do Vánoc pořídíte do 22. 12. do 13:00. Stačí jej objednat, uhradit a následně vám jej zašleme e-mailem.

 

Potěšte své blízké voucherem do hotelu Thermal. Nechte je, aby si sami vybrali to, co mají rádi. Voucher mohou využít pro pobyt v hotelu, návštěvu bazénu a saunového světa, lázeňské či kosmetické procedury nebo na posezení u kávy a zákusku v Lobby baru Film Café.

 

Zvolte si motiv poukazu, připojte osobní věnování a vyberte libovolnou hodnotu voucheru od 1000 Kč. Voucher vám doručíme v elektronické podobě nejpozději následující pracovní den po uhrazení objednávky.

 

Co vás čeká?

Voucher do Thermalu je dárek, se kterým nesáhnete vedle. Vyberte si libovolnou hodnotu voucheru od 1000 Kč a spolehněte se na rychlé doručení již během následujícího pracovního dne po jeho uhrazení.

Měli byste vědět:

  • Po objednání a uhrazení vám voucher přijde e-mailem v souboru PDF. Stačí jej vytisknout, vložit do obálky a stylový dárek je na světě.
  • Neobjednávejte voucher jako dárek úplně na poslední chvíli. Vouchery odesíláme vždy následující pracovní den po uhrazení objednávky.
  • Pokud na voucher skutečně spěcháte, připište nám to do poznámky v objednávkovém formuláři, uděláme všechno pro to, abychom vám vyšli vstříc.
  • Platnost voucheru je 12 měsíců od data vystavení.
  • Voucher můžete objednat i v tištěné podobě a po uhrazení si jej nechat zaslat poštou nebo vyzvednout na recepci hotelu. Upřednostňujeme ale zaslání v elektronické podobě, doručení poštou bude zpoplatněno.
  • Voucher není možné směnit za hotovost.

 

Voucher lze využít na ubytování a speciální nabídky, návštěvu hotelové restaurace, vstup do Saunia Thermal Resort, masáže a lázeňské procedury, nebo na kávu a zákusek v kavárně Film Café.

Poukaz nelze směnit za hotovost.

Jednorázový vstup do venkovního bazénu včetně saunového světa na 2 hodiny za každou noc pobytu.
Vybírejte z nabídky našich pobytů

Speciální nabídky - SPA HOTEL THERMAL ****, Karlovy Vary

více informací