Kongresy

Kongresy

Hotel Thermal - partner pro vaše akce, konference a školení

Jak chcete, aby si účastníci pamatovali vaši konferenci, seminář nebo firemní akci? Postaráme se o každý detail. Zajistíme pro vás vhodné prostory, catering, technické zajištění i doprovodný program.

Největší kongresové centrum v západních Čechách poskytne stylové zázemí až pro 2 000 účastníků. Tradičně se zapojuje do organizace Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, největší mezinárodní kulturní akce v Česku. Zvolte si silného partnera, který vám pomůže ušetřit čas a naplní vaši vizi.

Kontakt

Velký sál

1135 m2
1148 míst
podium 22 x 5 metrů

Oválný kinosál pojme do pohodlných křesel až 1 148 hostů. Disponuje 22 × 5 metry velkým pódiem, které lze výškově upravit. Nechybí profesionální technické zázemí a osvětlení. Ve foyer sálu se nachází prostorný bar a menší salónky. Sál i jeho okolí dotváří originální umělecké instalace od předních českých výtvarníků a dekorace filmového festivalu.

Velký sál je častým dějištěm koncertů známých umělců, hostí filmové produkce a kongresy s mezinárodní účastí. Pravidelně se zde odehrává slavnostní zahájení a ukončovací ceremoniál karlovarského Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary (KVIFF).

Malý sál

270 m2
243 míst
podium 50 m2

Komorní sál má kapacitu 243 komfortních sedadel. Nabízí kvalitní ozvučení a osvětlení, nechybí výkonná klimatizace. Řečníci a divadelníci jistě ocení prostor pódia o rozloze 50 m².

Malý sál je ideálním prostorem pro menší hudební a filmové produkce, přednášky i firemní prezentace. Hojně je využíván ve spojení s navazující kongresovou halou.

Kongresový sál

380 m2
100-250 míst

Exkluzivní prostor s původním designovým vybavením a moderní projekční technikou pojme až 250 osob. Kruhový sál osloví účastníky akcí nejen příjemným denním světlem, ale i prostorným parketem.

Hosté mohou o přestávkách debatovat v kongresové hale, která na sál navazuje a jejíž součástí je několik salónků a designový bar. Z foyer je obnoven přístup na prostornou východní a západní terasu (celkem 2 800 m²), jež odhaluje pozapomenutý pohled na Karlovy Vary. K odpočinku poslouží i znovuotevřená Sluneční lávka.

Uspořádání Kongresového sálu je variabilní:

- divadelním uspořádáním vznikne 250 míst
- při stolovém uspořádání je kapacita 100 míst
- školní uspořádání nabízí až 120 míst
- taneční uspořádání je koncipováno na 180 míst

Jedinečné prostory jsou ideální pro pořádání konferencí, společenských setkání, plesů i uměleckých vystoupení.

Červené salonky

58 / 98 m2
100 míst

Červený salonek I. obdélníkového tvaru s plochou 100 m2 a s kapacitou sezení až 60 míst. Tento salonek využívá denní světlo. Druhý sousedící je Červený salonek II. s plochou 43 m2 a s kapacitou sezení až 30 míst.

Červené salónky jsou ideálním místem pro konání přednášek, školení, seminářů, workshopů, tiskových konferencí a prezentačních akcí menších rozměrů.

Salonek MOSER

152 m2
80 míst

Exkluzivní prostory Salónku Moser navazují na přilehlou krytou terasu s výhledem na lázeňské centrum města. Pro své umístění v těsném sousedství Kongresového sálu je hojně využíván jako restaurační zázemí během akcí.

Nejčastěji se zde konají tiskové konference, významná jednání, rauty nebo servírují obědy a večeře během seminářů a konferencí. Skvěle poslouží i jako místo pro pořádání degustací a svatebních hostin. Salónek Moser pojme až 80 osob a je možné jej rozšířit o přilehlé foyer a prostornou zastřešenou terasu.

Reference

Reference

„Dovolte, abych všem zaměstnancům hotelu Thermal poděkoval za dlouhodobou spolupráci při organizaci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Hotel Thermal má pro nás jako pro pořadatele klíčovou úlohu. Je nezastupitelným centrem celého festivalu a bez jeho zázemí by nebylo možné akci tohoto významu a rozsahu pořádat. Jsme si vědomi toho, že aby Thermal splňoval nejvyšší mezinárodní standardy, bylo nezbytné přistoupit k rekonstrukci. Vážíme si skutečnosti, že vedení hotelu připravilo harmonogram rekonstrukcí tak, aby nebylo ohroženo konání Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Uvědomujeme si, že konání každého festivalového ročníku klade na vedení i na zaměstnance hotelu Thermal zvýšené nároky, a oceňujeme tuto spolupráci. Věříme, že bude úspěšně pokračovat i v budoucích letech. Těšíme se na setkání v Karlových Varech.“

Jiří Bartoška
Prezident KVIFF

„Hotel Thermal je pro nás partnerem, na kterého se můžeme absolutně spolehnout. Bez pomoci Thermalu bychom 1/2Maraton v Karlových Varech snad ani nebyli schopni realizovat. Vždy se nám snaží maximálně vyjít vstříc a pomoci, s čím je zrovna potřeba.

Nejenže dodává velmi kvalitní a profesionální služby, ale jeho management je schopen přijít i s návrhem, jak věci udělat jinak a lépe. I díky hotelu Thermal se naši atleti, významní hosté, ale i organizační tým cítí jako v bavlnce.“

Carlo Capalbo
prezident organizačního výboru Prague International Marathon

„Není mým zvykem psát děkovné dopisy, ale tentokrát bych měl. Díky spolupráci s hotelem Thermal se nám podařilo v krátkém čase realizovat akci, která byla náročná ve všech směrech. Její zvládnutí bylo možné pouze díky perfektní přípravě, na které máte obrovský podíl. Velice si vážím profesionálů, jako jste vy. Kéž by takových bylo víc.“

Aleš Šulc
Alex B production, s.r.o., Celostátní konference SSG ČR a ČGPS ČLS JEP

„CITY TRIATHLON Karlovy Vary se v každoroční spolupráci s hotelem Thermal koná nepřetržitě od roku 2006. Z národního závodu jsme vyrostli až do rodiny TOP závodů Světového poháru. Za předchozích 15 ročníků jsme společně zažili různé rozsahy eventů, všechny varianty počasí, náročné požadavky nadnárodních federací i samotných závodníků. Hotel Thermal nám vždy brilantně dokázal zajistit svými možnostmi, zázemím a přístupem personálu skvělé podmínky pro realizaci. Tohoto pevného partnerství si velice vážíme.“

Vladimír Malý
ředitel závodů CITY TRIATHLON Karlovy Vary ITU World Cup

Speciální nabídky

Speciální nabídky

Ubytování se snídaní

Ubytování se snídaní

Ubytování v komfortních pokojích v centru města s krásným výhledem.

od 1 456 Kč osoba / noc

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt

Prožijte neopakovatelný víkend ve městě, kde se léčil už i císař Karel IV.

od 1 833 Kč osoba / noc

Superior pokoje

Superior pokoje

Máte rádi prostor a panoramatické výhledy? Moderní, čerstvě zrekonstruované pokoje Superior nabízí obojí.

od 1 890 Kč osoba / noc

Venkovní bazén - chystáme otevření

Již brzy pro vás otevřeme Saunia Thermal Resort.

Více informací

Hygienická opatření při příjezdu do hotelu

Tato opatření slouží k tomu, abyste se u nás cítili bezpečně.

Více informací