Změna termínu otevření bazénu hotelu Thermal

Karlovy Vary / 19. srpna 2021

Bazénový komplex hotelu Thermal, jehož zpřístupnění veřejnosti bylo plánováno na sobotu 14. srpna 2021, otevře své brány o několik dnů později. Ačkoliv je kompletní modernizace bazénové části včetně technologií těsně před dokončením, v důsledku opoždění některých dílčích stavebních dodávek by nebylo dosaženo plného návštěvnického komfortu, který je pro nás naprostou prioritou.

„Chceme, aby již pro první hosty resortu vše fungovalo naplno.“ vysvětluje generální ředitel hotelu Thermal Vladimír Novák. „Víme, že návštěvníci se koupání na tomto úžasném místě s neopakovatelnými výhledy nemohou dočkat. Vzhledem k tomu, že tato rozsáhlá rekonstrukce trvala déle než dva roky, věříme, že nám občané i investor, kterým je Ministerstvo financí, několikadenní odklad otevření odpustí.“ doplňuje Vladimír Novák.

Bazénový komplex hotelu Thermal bude pro širokou veřejnost otevřen 22. srpna 2021, aby si jej místní, turisté a návštěvníci festivalu mohli užít ještě během letošních prázdnin, jak bylo původně slíbeno.

Hotel Thermal

Jednorázový vstup do venkovního bazénu včetně saunového světa na 3 hodiny za každou noc pobytu.
Vybírejte z nabídky našich pobytů

Speciální nabídky - SPA HOTEL THERMAL ****, Karlovy Vary

více informací