Thermal Vin Fest 2022

27. května 2022 ‐ 28. května 2022

Nový koncept wine & food festivalu pořádaného hotelem Thermal a CZEFTA.

Více informací: https://www.czefta.com

Speciální nabídky

Speciální nabídky

Thermal & Vary & Wellness

Thermal & Vary & Wellness

Zlepšete svou fyzickou i psychickou kondici. Díky pohybu a regeneraci se můžete cítit opět fit. Pětidenní pobyt zahrnuje masáže, koupel, cvičení v bazénu, volný vstup do wellness a ubytování s polopenzí.

od 1 675 Kč osoba / noc

Beauty days

Beauty days

Hýčkejte celé své tělo. Zaslouží si to. Náš beauty pobyt je plný příjemných wellness procedur. Užijete si koupele, masáže, zábaly či lymfodrenáž. Relaxovat můžete i ve vnitřním bazénu nebo si dát do těla v hotelovém fitness, kam máte neomezený přístup.

od 1 795 Kč osoba / noc

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt

Vyberte si pro svůj víkendový pobyt Karlovy Vary a ubytujte se v hotelu Thermal. Relaxujte v hotelovém wellness, do kterého máte neomezený přístup, anebo objevujte kouzlo lázeňských promenád. Nabídka platí i v týdnu.

od 2 550 Kč osoba / noc

Thermal & koupání bez hranic

Thermal & koupání bez hranic

Obloha se zbarvuje do blankytně modré a slunce zalívá krásné údolí historického centra Karlových Varů. Vše nasvědčuje tomu, že léto může začít! Ponořte se do neodolatelné termální lázně a vychutnejte si jedinečný výhled na město Karlovy Vary z vodní hladiny. V horkých letních dnech se můžete osvěžit v plaveckém bazénu nebo snack baru.

od 2 500 Kč osoba / noc

Kalendář

21. května 2022

Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary

Promenáda před hotelem Thermal. Letošní rok se jedna z největších sportovních akcí Mattoni ½ Maraton Karlovy Vary vrací na svůj tradiční květnový termín.

detail události

10. června 2022 ‐ 11. června 2022

Vary Good Fest

Festival plný hudby a objevování talentovaných umělců. Festival podporuje český hudební export.

detail události

1. července 2022 ‐ 9. července 2022

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary / 56.ročník

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Jako jeden z nejstarších je zařazen do kategorie A (tj. nespecializovaný festival se soutěží celovečerních hraných filmů) například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně, Benátkách, San Sebastianu, Moskvě, Montrealu, Šanghaji nebo Tokiu.

detail události

17. července 2022 ‐ 17. září 2022

Karlovarské kulturní léto

Léto plné hudby, drinků, zábavy v srdci Karlových Varů zakončí světelná show Vary Září.

detail události