• Miroslav Mayer

  31-Říj-2016

  Vše bylo O.K jen lobby bar nefungoval dobře, číšník byl velmi pomalý a zmatený. Jinak vše na výborné úrovni.

 • Anonymní

  16-Říj-2016

  Velmi příjemný pobyt i přístup změstnanců k hostům. Malým problémem je jen omezená možnost regulace teploty na pokojích a spaní v teplotě 23-25°C.

 • Dana Koudelková

  12-Srp-2016

  Úžasná vstřícnost, ochota a milé jednání personálu. Úsměv nikoho nic nestojí, přesto dokáže druhého zahřát, zahnat chmury, zlepsit okamzitou náladu a povzbudit k lepšímu vnímání světa kolem sebe. Ať úsměv z tváří vašich zaměstnanců nikdy nezmizí.

 • Anonymní

  28-Bře-2016

  Super kuchyně a personál v restauraci. Recepční ochotní a milí. Při procedurách by měli mít všichni zákazníci pocit, že jsou u vás vítáni, jsou chyby v objednávání a přístup personálu není stoprocentní. Netýkalo se to přímo mě, ale viděla jsem to. Hotel je na požadovanou cenu už dost omšelý.

 • Anonymní

  6-Čvc-2015

  Personál byl vstřícný a milý. Jen mne překvapilo, že v hotelu této kategorie bude v již zrekonstruovaných pokojích na balkóně velice laciný a špinavý nábytek. Také igelitový závěs ve sprše mne udivil. Velice mne potěšil velký výběr jídel u snídaní, včetně kvality potravin! Držím palce každému, kdo to s pozvednutím úrovně hotelu v pravém slova smyslu myslí, nebo bude myslet, opravdu vážně.

  • Hotel odpověď

   Vážený pane Chmelaři,děkujeme Vám za Vaše hodnocení,především jsme rádi i za Vaše připomínky k tomu,co bychom měli ještě vylepšit pro Vaši spokojenost,tak i pro spokojenost dalších hostů.Jsme moc rádi,že výběr jídel u snídaní Vás potěšil,toho si moc vážíme.Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. Váš SPA HOTEL THERMAL****